Treść artykułu

2 tytuły i finał International Tennis Federation Juniors, 4 medale mistrzostw Polski i kilka razy na podium ITF Dominiki w 2022 roku!

Dominika Podhajecka ma za sobą najlepszy rok w karierze tenisowej. Przede wszystkim jeszcze przed ukończeniem 16-go roku życia zdobyła swój pierwszy tytuł singlowy w światowej rywalizacji juniorek (U18) zwyciężając w Tennis Federation Juniors J4 Gaborone 2 2022 w Botswanie.

Zawodniczka GKT Smecz Górzyca trenująca na co dzień w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki zdobyła również drugi tytuł ITF Juniors, a pierwszy deblowy w ITF J3 Krakow Charlie Berszakiewicz Memorial.

Lubuszanka osiągnęła również finał gry podwójnej ITF J4 Fuerth Dunlop Bavarian Junior Summer Championships 2022 (Niemcy).

Dominika ponadto zajmowała 5 razy III miejsce w International Tennis Federation Juniors, 3 razy w singlu i 2 razy w deblu:

– ITF J3 Liepaja International by Prince (Łotwa) – singiel,

– ITF J4 Fuerth Dunlop Bavarian Junior Summer Championships 2022 (Niemcy) – singiel,

– ITF J5 Nabeul (Tunezja) – singiel,

– ITF J3 Liepaja International by Prince (Łotwa) – debel,

– J4 Gaborone 2 2022 (Botswana) – debel.

 

Dominika ponadto zdobyła 4 medale mistrzostw Polski (złoto, srebro i 2 x brąz):

– Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek (U18) Kozerki – złoto,

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Kadetek (U16) Kraków – gra podwójna – srebro,

– Mistrzostwa Polski Kadetek (U16) Toruń – gra podwójna – brąz,

– Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek (U16) Gdańsk- brąz.

 

Dominika ponadto odniosła podwójne zwycięstwo, zarówno w singlu jak i deblu w Halowym Pucharze Polski Juniorek OTK Super Seria w Sobocie.

 

Tenisistka GKT Smecz Górzyca była ponadto regularnie powoływana na zgrupowania kadry Polski Juniorek.

 

Przed Dominiką wyjazd do Indii i starty w 3 wysokiej rangi turniejach: J100 CHANDIGARH, J200 NEW DELHI i J200 KOLKATA pod opieką trenera prowadzącego Jakuba Ulczyńskiego.

 

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy regularnie wspierają lub wspierali GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bloominess Polska sp. z o.o., SWISS KRONO sp. z o.o., Leks sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., AGROMA Spółka z o.o., PHU Jamniuk, noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca), a także wszystkim Darczyńcom z odpisu 1% podatku.

Dziękujemy również Zarządowi Województwa Lubuskiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego za otrzymane dofinansowanie na realizację zadań publicznych, a także Polskiemu Związkowi Tenisowemu za powołania na zgrupowania kadry Polski Juniorek i wsparcie turniejowe w ramach kadry.

Sukcesy Dominiki przynoszą nam wielką radość i dumę ale jednocześnie obligują nas do zapewnienia utalentowanej tenisistce odpowiednich warunków umożliwiających właściwy rozwój, a to wiąże się z ogromnymi kosztami związanymi przede wszystkim z pobytem w akademii i startami turniejowymi na całym świecie. Zapraszamy firmy do dołączenia, na świetnych warunkach marketingowych, do oficjalnych Partnerów GKT Smecz Górzyca i honorowych Członków TEAMU Podhajecka. Liczy się każde wsparcie. Szczegóły pod nr tel. 604 071 319.

#lubuskie

https://www.facebook.com/airport.lubuskie/

#BLOOMINESS

#edfrenewables

#PHUJAMNIUK

#noskinoski

#Agroma

#pawelhajkowicz

#REHAkompleks

#TOPubezpieczenia

#BabolatFamily

#TeamPodhajecka

#TenisKozerkiAkademiaTenisowaTenisKozerki

#pzt