Błyskawiczny Turniej Piłki Nożnej już za nami!

Tegoroczna edycja „Błyskawicznego Turnieju Piłki Nożnej Zespołów 5-cio osobowych Szkół Podstawowych” odbyła  się dnia 26.04.2023 r. na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym w Górzycy. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa w Górzycy i Szkoła Podstawowa w Czarnowie.

Uroczystego otwarcia dokonała  dyrektor  Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska.
Tegoroczna edycja turnieju zorganizowana została  w kategorii chłopców klas  IV-VI i VII-VII oraz dziewcząt.  Mecze trwały  dwa razy po 10 min.

Sędzią głównym turnieju był Pan Filip Hytry.
Piłkarskie zmagania zakończyły się wspólnym smażeniem kiełbasek .
Uroczystego wręczenia pamiątkowych medali i  dyplomów  dokonał Wójt Gminy Górzyca Pan Robert Stolarski wraz z  Panią Małgorzatą Gniewczyńską dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.

Wyniki:
Kategoria chłopcy  IV-VI  ( 10:3)

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Górzycy

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Czarnowie

Kategoria chłopcy VII-VIII   (10:2)

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Czarnowie

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Górzycy