Treść artykułu

Dodatkowy nabór dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów na bezpłatne zajęcia tenisa i motoryki

Górzycki Klub Tenisowy Smecz ogłasza dodatkowy nabór dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów (+ 60l.) na bezpłatne, grupowe zajęcia tenisa w ramach zadania publicznego dofinansowanego z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zajęcia prowadzone będą w ramach naszego stowarzyszenia na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy (69-113 Górzyca, ul Różana 41), a w razie niepogody i poza sezonem letnim na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy (ul Polna 8/1).

Zapewnione jest szkolenie (tenisowe i motoryczne) przez wykwalifikowanego trenera tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego przy pomocy wysoko wykwalifikowanych tenisowych wolontariuszy  na czele z wolontariuszem-koordynatorem z uprawnieniami trenera tenisa PZT i kompetencjami do nauczania zgodnie ze światowym programem szkolenia dzieci Tenis10.

Zajęcia (dla 20 uczestników) prowadzone będą w wyselekcjonowanych grupach ze względu na wiek i poziom zaawansowania.

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów gotowych do rozpoczęcia nauki tenisa, bądź jej kontynuowania w ramach naszego stowarzyszenia.

Szczegółowe informacje i kontakt: Daniel Podhajecki – Wiceprezes GKT Smecz Górzyca, koordynator programu – e-mail: gkt.smecz@wp.pl i tel. 604 071 319.