Dominika z kolejnym podium International Tennis Federation Juniors

Dominika Podhajecka dotarła do kolejnego półfinału singla, tym razem w turnieju ITF Juniors J60 MARIUPOL CUP w Lesznie.

Lubuszanka od zwycięstwa 6:4, 6:0 nad Włoszką Vittorią Segattini rozpoczęła rywalizację w zawodach, których  gospodarzami byli Ukraińcy (zawody przeniesione do Polski ze względu na wojnę).

W drugiej rundzie siedemnastolatka pokonała (6:4, 6:3) Sofiię Sokolvak z Ukrainy.

W ćwierćfinale zawodniczka GKT Smecz Górzyca trenująca w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki nie dała szans (6:0, 6:3) Kristynie Dulikovej z Czech.

W półfinale lepsza (6:4, 6:2) okazała się obdarzona fantastycznymi warunkami fizycznymi Anastasiya Kolyada, która wygrała turniej w Lesznie.

Dominika nie rywalizowała w grze podwójnej.

Województwo Lubuskie wspiera Dominikę w światowej rywalizacji juniorskiej na turniejach ITF J60 MARIUPOL CUP i ITF J100 UKRAINIAN OPEN U18 w Lesznie.

Za okazane wsparcie w imieniu zawodniczki i klubu GKT Smecz Górzyca serdecznie dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego.

Lubuskie Warte Zachodu

Dziękujemy bardzo również za zaufanie i wsparcie Polskiemu Związkowi Tenisowemu (PZT TEAM), a także wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Bloominess Polska sp. z o.o., PPHU MIKA Andrzej Udziela, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., PHU Jamniuk, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca, Nadleśnictwo Rzepin, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku.

#lubuskie

#bsosno