Treść artykułu

Dominika z kolejnym powołaniem na zgrupowanie kadry Polski rozpoczęła starty w ITF Juniors

Po ponad dwóch miesiącach od ostatniego meczu rozegranego podczas Drużynowych Mistrzostw Polski U18 w Kozerkach (złoty medal) Dominika po krótkim odpoczynku i okresie przygotowawczym  rozpoczęła starty w International Tennis Federation Juniors.

Szesnastolatka swój pierwszy mecz rozegrała w ITF J4 UTF CUP w Lesznie pokonując 7:6 (1), 6:4  Ukrainkę Adrianę Tkachenko.

W drugiej rundzie na zawodniczkę reprezentującą GKT Smecz Górzyca i Akademię Tenisową Tenis Kozerki czeka utalentowana Szwedka Lea Nilsson, która w swoim pierwszym meczu straciła tylko 1 gema. Trzymamy kciuki.

W grze podwójnej po niezwykle dramatycznym meczu, spornych piłkach i dwóch tie breakach Dominika i partnerująca jej Barbara Straszewska uległy 6:7 (4), 6:7 (6) parze Adriana Tkachenko  (Ukraina) – Alexandra Zimmer (Austria).

Opiekunem Dominiki i teamu Kozerki na turnieju ITF J4 UTF CUP w Lesznie jest Pani trener Kamila Sasim.

Po zakończeniu pierwszego turnieju lubuszanka zostanie na zgrupowaniu kadry Polski wraz ze startem kontrolnym w ITF J3 UKRAINIAN OPEN w Lesznie.

Górzycki Klub Tenisowy Smecz otrzymał dofinansowanie na realizację zadań publicznych „Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w turniejach International Tennis Federation Juniors” i „Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych” z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Dziękujemy bardzo za dofinansowanie tego wyjazdu.

Dziękujemy bardzo również wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., AGROMA Spółka z o.o., PHU Jamniuk, noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca), a także wszystkim Darczyńcom z odpisu 1% podatku.

#lubuskie

#TeamPodhajecka

#TenisKozerkiAkademiaTenisowaTenisKozerki

#BLOOMINESS

#edfrenewables

#PHUJAMNIUK

#noskinoski

#Agroma

#pawelhajkowicz

#REHAkompleks

#TOPubezpieczenia

#BabolatFamily

https://www.facebook.com/airport.lubuskie/

#pzt