„Eko-orkiestra, czyli śmieci pozbieramy instrumenty posklejamy”

Dnia 16 października 2020r. został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany wraz z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 „Eko-orkiestra, czyli śmieci pozbieramy instrumenty posklejamy. Konkurs był skierowany do dzieci uczęszczających do Pracowni Edukacji Kulturalnej, ich rodziców oraz seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Górzycy „Różane Wzgórze”. Komisja w składzie: Pani Beata Czyż, Pani Ewelina Pakos, Pani Wioletta Sitko – Wrótniak, Pani Oliwia Bańka dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Filip Duer, drugie Karol Judycki, trzecie Leon Danicki. Uroczyste nagradzanie odbyło się 20.10.2020r.na holu Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy oraz w Domu Dziennego Pobytu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i kreatywności.