„I choć życia płomień zgasł, myśl o Tobie będzie trwać….”

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że w sobotę 25 listopada 2023r. odszedł wieloletni, emerytowany pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Zbigniew Hołowacz. Z zamiłowania sportowiec, trener, dyrektor sportowy wielu zawodów i turniejów. Człowiek pełen energii, wigoru, poczucia humoru i pasji. Wspaniały kolega i przyjaciel. Będziemy zawsze pamiętać o nim z szacunkiem i wdzięcznością. Na zawsze zostanie w naszych sercach. Rodzinie Zbyszka składamy najserdeczniejsze kondolencje oraz łączymy się w bólu. Informujemy, Msza św. odprawiona zostanie dn. 29 listopada br. o godz. 12:00 w Kościele w Stańsku, natomiast Ceremonia pogrzebowa bezpośrednio po Mszy  odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Czarnowie.

Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.