Treść artykułu

Podziękowania dla Zarządu Województwa Lubuskiego

 

Dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego za otrzymane dofinansowanie na realizację trzech zadań ”Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych”, „Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w turniejach International Tennis Federation Juniors” oraz „Przygotowanie młodych tenisistów GKT Smecz Górzyca do rywalizacji w zawodach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych” w ramach ogłoszonego konkursu na realizację zadań publicznych przez Zarząd Województwa Lubuskiego – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Dzięki przedmiotowemu wsparciu udało się dofinansować 5 Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych (w tym aż 3 w randze Mistrzostw Polski i 1 Halowy Puchar Polski), 6 wysokiej rangi turniejów międzynarodowych International Tennis Federation Juniors U18 w ramach Word Tennis Tour oraz przeprowadzić zajęcia grupowe przygotowujące dzieci i młodzież do rywalizacji w zawodach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz zakupić piłki i kosz trenerski.

Nasza najlepsza zawodniczka Dominika Podhajecka osiągała świetne rezultaty tych prestiżowych zawodów krajowych i międzynarodowych godnie reprezentując klub, województwo lubuskie, czy Polskę, stając aż 8 razy na podium.

Dominika zdobyła (tylko w ramach tych projektów) przede wszystkim aż 3 kolejne medale mistrzostw Polski  – złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek w Kozerkach, srebrny medal gry podwójnej na letnich Mistrzostwach Polski Kadetek i brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek w Gdańsku. Dominika zwyciężyła ponadto zarówno w singlu jak i deblu Halowego Pucharu Polski OTK Super Seria Juniorek w Sobocie.

Wielkim sukcesem zakończyły się również starty lubuszanki na dofinansowanych turniejach International Tennis Federation Juniors, gdzie  nasza reprezentantka, aż trzykrotnie stawała na podium, zwyciężając w deblu w ITF J3 w Krakowie, zajmując 2 miejsce gry podwójnej w ITF J4 Fürth (Niemcy) i 3 miejsce w singlu również w ITF J4 Fürth. Dominika osiągnęła ponadto ćwierćfinał debla w ITF J4 w Czechach (Veska).

Reprezentantka GKT Smecz Górzyca zdobyła kolejne cenne punkty w światowej rywalizacji juniorek, awansując znacznie w rankingu ITF Juniors.

W ramach zadania Przygotowanie młodych tenisistów GKT Smecz Górzyca do rywalizacji w zawodach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych udało się przede wszystkim przeprowadzić grupowe zajęcia (tenisowe i motoryczne), pozyskać 2 razy więcej dzieci/młodzieży niż zakładano, uzyskać również kilkakrotnie razy więcej licencji PZT niż zakładano, przeprowadzić testy sprawnościowe oraz zakupić piłki i kosz trenerski do zajęć.

Dziękujemy bardzo za przyznane dofinansowanie.

Zarząd i zawodnicy GKT Smecz Górzyca

#lubuskie

Dziękujemy bardzo również wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., AGROMA Spółka z o.o., PHU Jamniuk, noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca), a także wszystkim Darczyńcom z odpisu 1% podatku.

#lubuskie

#TeamPodhajecka

#TenisKozerkiAkademiaTenisowaTenisKozerki

https://www.facebook.com/airport.lubuskie/

#BLOOMINESS

#edfrenewables

#PHUJAMNIUK

#noskinoski

#Agroma

#pawelhajkowicz

#REHAkompleks

#TOPubezpieczenia

#BabolatFamily

#pzt