Treść artykułu

Podziękowania dla Zarządu Województwa Lubuskiego

Dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego za otrzymane dofinansowanie na realizację dwóch zadań ”Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych” oraz ”Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w turniejach Tennis Europe i ITF” w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego konkursu na realizację zadań publicznych. Dzięki przedmiotowemu wsparciu udało się dofinansować 3 Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne i 2 turnieje Tennis Europe. Za każdym razem nasza najlepsza zawodniczka Dominika Podhajecka osiągała świetne rezultaty tych prestiżowych zawodów godnie reprezentując klub, województwo lubuskie, czy Polskę. Dominika fantastycznie spisała się w turnieju Tennis Europe SZCZAWNO ZDRÓJ CUP 2020 U14. W pierwszych po wznowieniu cyklu międzynarodowych zawodach TE Dominika zwyciężyła w grze podwójnej i zajęła 3 miejsce w singlu. W drugich dofinansowanych międzynarodowych zawodach, tym razem w starszej kategorii wiekowej czternastolatka osiągnęła ćwierćfinał w singlu (Tennis Europe KRAKOW CUP 2020 do lat 16-u). Wielkim sukcesem zakończył się start lubuszanki w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria SOBOTA CUP Kadetek U16 (wyższą rangę mają tylko Mistrzostwa Polski). Dominika zwyciężyła w singlu pokonując po drodze mistrzynię i wicemistrzynię Polski Młodziczek! W jednym turnieju reprezentantce GKT Smecz Górzyca udało się pokonać nr 2, nr 3, nr 4 i nr 6 rankingu PZT Młodziczek. W letnich Mistrzostwach Polski Młodziczek w Gdańsku podopieczna trenera Daniela Podhajeckiego osiągnęła ćwierćfinały w singlu i deblu, a po wymuszonej przerwie spowodowanej kontuzją lewego nadgarstka, czternastolatka zajęła 2 miejsce w grze podwójnej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek (do lat 16-u) w Toruniu. Zarząd i zawodnicy GKT Smecz Górzyca.