Spotkanie Wigilijne w Pracowni Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich

W dniu dzisiejszym odbyła się Wigilia przedszkolaków. Rozpoczęliśmy nasze spotkanie wspólnym nakryciem stołu, by utrwalić naszym małym podopiecznym symbole oraz tradycje bożonarodzeniowe. Każdy z nich miał swoją rolę w przygotowaniach, począwszy od nakrycia stołu, położeniem sianka, pomoc przy rozkładaniu talerzy i sztućców, itp. Po czym wspólnie zasiedliśmy do stołu, gdzie nie zabrakło ciepłego barszczyku z pierogami oraz innych smakołyków. Pojawił się również opłatek. Były wspólne kolędy oraz dekorowanie ciepłych pierniczków. Zobaczcie sami! Wiadomo, że jak Wigilia, to są prezenty, my swoje przygotowywaliśmy od kilku dni, dzieci swoje prace zaniosły do domu, ale nie zapomniały też o pracownikach Gminnego Ośrodka Kultury, którym stworzyły wspólnie z nami takie oto symboliczne świeczniki! Przedszkolaki życzą wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Zapraszamy do fotorelacji.