Treść artykułu

Dwa pewne zwycięstwa Dominiki w Berlinie

Na przepięknym obiekcie Tennis-Club 1899 e.V. Blau-Weiss Berlin Dominika odniosła 2 pewne zwycięstwa w lokalnych derbach stolicy Niemiec juniorek.

Lubuszanka w barwach klubu LTTC „Rot-Weiß” e.V. Berlin, z którym współpracujemy od kilku lat pokonała w grze pojedynczej swoją rywalkę 6:1, 6:2.

Niestety 3 pozostałe koleżanki uległy swoim oponentkom i po singlach na tablicy widniał wynik 3:1 dla gospodyń.

Biorąc pod uwagę wygrany punkt Dominiki i set koleżanki mecz można było jeszcze wyrównać i mieć lepszy bilans setów. Domi ze swoją partnerką pewnie w 2 setach (6:3, 6:1) pokonały swoje przeciwniczki ale niestety druga para „przyjezdnych” przegrała swój mecz po super tie breaku i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Blau-Weiss.

Kapitanem drużyny LTTC „Rot-Weiß” był Christopher Papadakis.

Dziękujemy wszystkim, którzy regularnie wspierają Dominikę – TEAM Podhajecka – Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o. (EDF Renewables), Polski Związek Tenisowy (PZT TEAM), Bloominess Polska sp. z o.o., Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, PHU Jamniuk, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca, Nadleśnictwo Rzepin, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku.