Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim jednym z głównych sponsorów GKT Smecz Górzyca i Dominiki

Miło nam poinformować o kontynuacji współpracy i rozszerzeniu wsparcia naszego klubu i Dominiki przez Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim.
Podziękowania za wsparcie i Certyfikat oficjalnego Partnera GKT Smecz Górzyca i honorowego Członka TEAMU Podhajecka na ręce Pani Prezes Zarządu Urszuli Kłucińskiej i Pani Wiceprezes Agnieszki Grotek-Fudalin wręczyli Pan Krzysztof Waszak – Prezes GKT Smecz Górzyca, a także Daniel Podhajecki – trener i jednocześnie Wiceprezes GKT Smecz Górzyca.
Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim to wysoka jakość usług, wieloletnie doświadczenie, otwartość na potrzeby klientów, działania na rzecz lokalnego społeczeństwa oraz nowoczesny bank oferujący innowacyjne rozwiązania.
Dziękujemy bardzo za zaufanie!