Treść artykułu

Blisko 60-ciu sympatyków tenisa uczestniczy w bezpłatnych zajęciach w ramach projektów realizowanych przez GKT Smecz Górzyca!

Na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego i sali Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy trwają bezpłatne zajęcia tenisa i motoryki w ramach zadań publicznych dofinansowanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Przedmiotowe projekty to „KLUB – edycja 2023”, a także Tenis i motoryka dla Wszystkich”.

Rekordowa frekwencja wynika z realizacji łącznie 4 projektów zajęć grupowych dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (2 projekty) oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego (2 projekty).

Koordynatorem wszystkich programów realizowanych przez GKT Smecz Górzyca jest trener Daniel Podhajecki.

Za okazane wsparcie w imieniu uczestników i Klubu serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Bloominess Polska sp. z o.o., PPHU MIKA Andrzej Udziela, Polski Związek Tenisowy – PZT TEAM, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., PHU Jamniuk, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca, Nadleśnictwo Rzepin, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku.

@Ministerstwo Sportu i Turystyki

#lubuskie

https://www.facebook.com/airport.lubuskie/

#bsosno

#BLOOMINESS

#lubuskie

#TeamPodhajecka

#edfrenewables

#PHUJAMNIUK

#TenisKozerkiAkademiaTenisowaTenisKozerki

#pawelhajkowicz

#REHAkompleks

#TOPubezpieczenia

#NadleśnictwoRzepin

@PZTOfficial

@TENISMAGAZYN

http://ztwl.pl/