Treść artykułu

Dominika z kolejnym medalem mistrzostw Polski

Na zakończonych w Toruniu Halowych Mistrzostwach Polski Kadetek (U16) Dominika Podhajecka zdobyła brązowy medal w grze podwójnej.

Zawodniczce GKT Smecz Górzyca oraz Akademii Tenisowej Tenis Kozerki partnerowała koleżanka
z akademii Karolina Gołda (reprezentująca klub AT MASTERS Radom). W decydującym o medalu meczu Dominika i Karolina pokonały  6:4, 1:6, 10:3 Antoninę Helińską (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) i Maję Nieradzik (KS Górnik Bytom).

W meczu o finał nasze zawodniczki uległy 4:6, 6:4, 5:10 późniejszym mistrzyniom Polski Antoninie Czajce (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Amelii Paszun (Akademicki Związek Sportowy Poznań).

W grze pojedynczej Dominika w pierwszej rundzie pewnie pokonała 6:1, 6:1 Inkę Wawrzkiewicz (Sopot Tenis Klub). W drugiej rundzie po niezwykle dramatycznej końcówce super tie breaka lubuszanka uległa późniejszej medalistce Marii Głowackiej (TS IDEA SPORT Toruń) 3:6, 6:3, 7:10, a wystarczy dodać, że Dominika prowadziła 7:5 w decydującej partii.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (SWISS KRONO sp. z o.o., Leks sp. z o.o., Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, DAMIAN INVESTMENTS sp. z o.o., Dariusz Matkowski, PHU Jamniuk, I LOVE Słubice sp. z o.o., noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Gmina Górzyca, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku 1%.

#TeamPodhajecka

#TenisKozerkiAkademiaTenisowaTenisKozerki

#SWISSKRONO

#LEKS

#BLOOMINESS

#PHUJAMNIUK

#noskinoski

#REHAkompleks

#wfkostrzyn

#iloveslubice

#TOPubezpieczenia

#BabolatFamily

#pzt