W dniu 22 lutego br. na uroczystej Gali Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska odebrała wyróżnienie w kategorii Impreza roku 2019 - Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca. Turniej odbył się już po raz czwarty na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy. Na kolejny zapraszamy 22 sierpnia 2020r., który w tym roku połączony zostanie z Igrzyskami sołeckimi. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w organizację tego wydarzenia sportowego. Gratulujemy nominowanym i wyróżnionym!.

Gala Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur

W dniu 22 lutego br. na uroczystej Gali Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska odebrała wyróżnienie w kategorii Impreza roku 2019 – Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca. Turniej odbył się już po raz czwarty na Kompleksie Sportowo – Rehabilitacyjnym w Górzycy. Na kolejny zapraszamy 22 sierpnia 2020r., który w tym roku połączony zostanie z Igrzyskami sołeckimi. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w organizację tego wydarzenia sportowego. Gratulujemy nominowanym i wyróżnionym!.