Górzycki Klub Tenisowy Smecz z dofinansowaniem turniejów ITF w Tajlandii i Malezji

Górzycki Klub Tenisowy Smecz otrzymał dofinansowanie na realizację zadań statutowych z zakresu rozwoju tenisa. Przedmiotowe wsparcie GKT Smecz otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w ramach tzw. Małego grantu na „Udział zawodniczki GKT Smecz Górzyca w turniejach International Tennis Federation Juniors”.

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze nasza zawodniczka Dominika Podhajecka, będzie mogła uczestniczyć w 3 wysokiej rangi turniejach ITF Juniors (U18) w Tajlandii (ITF J200 Nonthaburi  i ITF J300 Nonthaburi ) oraz Malezji (ITF J300 Sarawak).

Dominika pod opieką trenera Krzysztofa Puny wraz Teamem Kozerki dotarła już do stolicy Tajlandii Bangkoku, gdzie rozegrane zostaną 2 pierwsze turnieje International Tennis Federation Juniors na obiekcie Narodowego Centrum Tenisowego ITF Thailand Tennis Championships, zlokalizowanym w Nonthaburi – w bezpośrednim sąsiedztwie Bangkoku.

W drodze do Bangkoku polska ekipa z okien samolotu podziwiała stolicę Kataru Doha, a także miała możliwość spędzić czas w porcie lotniczym Hamad International Airport uznanym za najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne lotnisko świata w roku 2022.

Jednym z celów tych prestiżowych startów jest zbudowanie odpowiedniego rankingu najlepszej lubuskiej tenisistki, umożliwiającego udział w coraz wyższej rangi zawodach ITF Juniors. Zadanie wpłynie na rozwój sportowy zawodniczki, jak również przyczyni się do promocji województwa Lubuskiego w kraju i za granicą.

Za okazane wsparcie w imieniu zawodniczki i klubu GKT Smecz Górzyca serdecznie dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego.

Dziękujemy bardzo również za zaufanie Polskiemu Związkowi Tenisowemu (PZT TEAM), a także wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., AGROMA Spółka z o.o., PHU Jamniuk, noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca), a także wszystkim Darczyńcom z odpisu 1% podatku.

#lubuskie

#pzt