Górzycki Klub Tenisowy Smecz z dofinansowaniem turnieju ITF w Uzbekistanie

Górzycki Klub Tenisowy Smecz otrzymał dofinansowanie na realizację zadań statutowych z zakresu rozwoju tenisa. Przedmiotowe wsparcie GKT Smecz otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w ramach tzw. Małego grantu na „Udział zawodniczki GKT Smecz Górzyca w turnieju International Tennis Federation Juniors J200 Tashkent”.

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze nasza zawodniczka Dominika Podhajecka, będzie mogła uczestniczyć w wysokiej rangi turnieju ITF Juniors (U18) w Uzbekistanie (ITF J200 NBU CUP).

Opiekunem Dominiki w Tashkencie jest trener Robert Kosiński.

Jednym z celów tego prestiżowego startu jest zbudowanie odpowiedniego rankingu najlepszej lubuskiej tenisistki, umożliwiającego udział w coraz wyższej rangi zawodach ITF Juniors. Zadanie wpłynie na rozwój sportowy zawodniczki, jak również przyczyni się do promocji województwa Lubuskiego w kraju i za granicą.

Za okazane wsparcie w imieniu zawodniczki i klubu GKT Smecz Górzyca serdecznie dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego.

Dziękujemy bardzo również za zaufanie i wsparcie Polskiemu Związkowi Tenisowemu (PZT TEAM), a także wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Bloominess Polska sp. z o.o., PPHU MIKA Andrzej Udziela, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., PHU Jamniuk, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca, Nadleśnictwo Rzepin, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku.

#lubuskie

@PZTOfficial