Górzycki Klub Tenisowy Smecz z dofinansowaniem

Górzycki Klub Tenisowy Smecz otrzymał dofinansowanie na realizację zadań statutowych z zakresu rozwoju tenisa ziemnego. Przedmiotowe wsparcie GKT Smecz otrzymał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w ramach tzw. Małego grantu na „Udział zawodniczki GKT Smecz Górzyca w turniejach International Tennis Federation Juniors”.
Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze nasza zawodniczka, będzie mogła uczestniczyć w 2 turniejach ITF Juniors (U18) w Botswanie (ITF J4 GABORONE i ITF J4 GABORONE). Jednym z celów tych prestiżowych startów jest zbudowanie odpowiedniego rankingu światowego ITF Juniors najlepszej lubuskiej tenisistki, umożliwiającego start w coraz wyższej rangi zawodach ITF Juniors. Zadanie wpłynie na rozwój sportowy zawodniczki, jak również przyczyni się do promocji województwa Lubuskiego w kraju i za granicą.
Za okazane wsparcie w imieniu zawodniczki i klubu GKT Smecz Górzyca serdecznie dziękujemy.