Treść artykułu

Górzycki Klub Tenisowy Smecz z kolejnym dofinansowaniem zadania publicznego

Górzycki Klub Tenisowy Smecz otrzymał kolejne dofinansowanie na realizację zadania statutowego z zakresu rozwoju tenisa.

 

Tym razem GKT Smecz otrzymał wsparcie w wysokości 10.000 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki z obszaru Sport dla Wszystkich w ramach realizacji zadania publicznego „Tenis i motoryka dla Wszystkich”.

 

Dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy (+60 l.) będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach tenisa i motoryki na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy (69-113 Górzyca, ul Różana 41), a w razie niepogody i poza sezonem letnim na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy (ul Polna 8/1).

 

Zapewnione jest szkolenie (tenisowe i motoryczne) przez wykwalifikowanego trenera tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego przy pomocy wysoko wykwalifikowanych tenisowych wolontariuszy na czele z wolontariuszem-koordynatorem z uprawnieniami trenera tenisa PZT i kompetencjami do nauczania zgodnie ze światowym programem szkolenia dzieci Tenis10.

 

Zajęcia (dla 20 uczestników) prowadzone będą w wyselekcjonowanych grupach ze względu na wiek i poziom zaawansowania.

 

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów gotowych do rozpoczęcia nauki tenisa, bądź jej kontynuowania w ramach naszego stowarzyszenia.

 

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy.