Treść artykułu

Lecimy dalej z Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o.

Kilka miesięcy temu na naszym pokładzie powitaliśmy nowego Sponsora – Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., który wspiera nasz Klub, a w szczególności rozwój tenisowy Dominiki.

Miło nam poinformować, iż przedłużyliśmy współpracę na kolejny rok. Dziękujemy bardzo za zaufanie i wsparcie!

Port lotniczy Zielona Góra/Babimost leży w zachodniej części Polski, 34 km na północny-wschód od Zielonej Góry na skrzyżowaniu autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie magistrali kolejowej wschód – zachód (Moskwa – Warszawa – Berlin – Paryż).

Port lotniczy zajmuje powierzchnię 385 ha. Na jego zabudowę składają się m.in. terminal pasażerski, terminal cargo, budynki technicznego zabezpieczenia, instalacje i wyposażenie techniczne obsługi pasażerów, ładunków i samolotów oraz 16 byłych schronohangarów samolotowych (każdy o powierzchni 530 m²), które po drobnej adaptacji doskonale nadają się na magazyny cargo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów naszego Partnera na oficjalnej stronie internetowej www.airport.lubuskie.pl

Certyfikat oficjalnego Partnera GKT Smecz Górzyca i honorowego Członka TEAMU Podhajecka na ręce Prezesa Zarządu Pana Macieja Pawlińskiego wręczyli Krzysztof Waszak – Prezes GKT Smecz Górzyca, a także Daniel Podhajecki – trener i jednocześnie wiceprezes klubu.

Podziękowania prosto z Indii okraszone odlotowym zwycięstwem w wysokiej rangi turnieju ITF J100 w Chandigarh przesłała Dominika.

Dołączcie Państwo na świetnych warunkach marketingowych do oficjalnych Partnerów GKT Smecz Górzyca i honorowych Członków TEAMU Podhajecka. Liczy się każde wsparcie. Szczegóły pod nr tel. 604 071 319.