Treść artykułu

MISTRZOSTWA GMINY GÓRZYCA w LEKKIEJ ATLETYCE klas 0, 1-3 i Przedszkoli

Wszystkie dzieci nasze są….”🥰👧🧒
 
1 czerwca to ważne Święto – Święto wszystkich dzieci, z tej okazji na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym odbyły się Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce klas 0, klas I-III i Przedszkoli. 🏃‍♀️🏃Mistrzostwa rozpoczęły się przemową pani Dyrektor Małgorzaty Gniewczyńskiej, przywitaniem przybyłych gości, ale przede wszystkim najważniejszych gości-dzieci. Po oficjalnym otwarciu Mistrzostw przystąpiono do poszczególnych konkurencji, dzieci brały udział w biegu na 40m, rzucie piłeczką palantową🥎 oraz skoku w dal.
Atrakcjami oprócz zmagań sportowych przygotowanymi dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka były:
Dmuchany zamek, malowanie twarzy, wata cukrowa, owoce, słodkości oraz kiełbaski z grilla.🍬🍎🍌🍭 Pomimo zawirowań atmosferycznych udało nam się przeprowadzić wszystkie konkurencje, nagrodzić dzieci dyplomami i medalami.🏆🥇 Serdecznie dziękujemy sponsorom Mistrzostw m.in. Radzie Rodziców SP Górzyca, Piekarni BARTEK z Górzycy oraz sędziom poszczególnych konkurencji.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a już dziś zapraszamy 15 czerwca na Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w LA dla klas IV-VIII.🤗
 
Poniżej fotorelacja oraz wykaz zwycięzców.📸
 
Anita Garczyk
Agnieszka Bańka
Oliwia Bańka