Nagrody dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy

W dniu 18 lutego 2023r. na uroczystej Gali Piłkarskiego Lauru w ramach Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur, która odbyła się w Kostrzynie nad Odrą Pani Małgorzata Gniewczyńska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy odebrała nagrody:

w kategorii Organizator Partner Roku 2022

oraz w kategorii Impreza Roku 2022  Turniej Piłki Amatorskiej I Memoriał im. Mateusza Podlipskiego.

Nagrodę otrzymał również KS „Odra” Górzyca w kategorii Drużyna Roku 2022, którą odebrał Pan Jarosław Mazurek wiceprezes KS „Odra” Górzyca.

Bardzo serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie naszego wkładu w przygotowanie zmagań piłkarskich oraz promocję sportu.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym klubom, trenerom, serdecznie dziękujemy sponsorom, rodzinie śp. Mateusza i już dzisiaj zapraszamy na II Memoriał im. Mateusza Podlipskiego, który odbędzie się 07maja 2023r. na Kompleksie Sportowo – Rehabilitacyjnym w Górzycy.