Programy „Klub” – edycja 2023 i  „Tenis i motoryka dla Wszystkich”- podsumowanie

Górzycki Klub Tenisowy Smecz w roku 2023 przeprowadził 2 programy publiczne dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Obydwa zadania polegały na przeprowadzeniu bezpłatnych, grupowych zajęć tenisa i motoryki.

„Klub” – edycja 2023 dedykowany był dla dzieci i młodzieży z licencjami Polskiego Związku Tenisowego, natomiast zajęcia w ramach zadania publicznego „Tenis i motoryka dla Wszystkich” dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów bez licencji.

W ramach przedmiotowych zadań utrzymano i pozyskano nowe licencje, pozyskano nowych zawodników, „wciągnięto” w tenis nowych sympatyków tego pięknego sportu, w tym dorosłych, przeprowadzono testy sprawnościowe, czy podniesiono umiejętności tenisowe.

Wspaniała frekwencja, postępy tenisowo-motoryczne oraz zadowolenie uczestników jest najlepszą nagrodą za włożony trud w realizację zadania i będzie dopingować nas do dalszej pracy w tym zakresie.

Dziękujemy bardzo za wsparcie.

#msit

Dziękujemy również za wsparcie zajęć grupowych przez MK Katering Mateusz Kąkol.

Dziękujemy bardzo również wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka – Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Polski Związek Tenisowy (PZT TEAM), Bloominess Polska sp. z o.o., PPHU MIKA Andrzej Udziela, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, PHU Jamniuk, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca, Nadleśnictwo Rzepin, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku.

#lubuskie

#bsosno