Rozliczenie projektu ReAkcja CZG-12.

W lutym br. dzieci uczęszczające do Pracowni edukacji Kulturalnej ponownie wzięły udział w projekcie wsparcia CZG-12 pn. „Eko-Plac zabaw”. Poprzednie nasze realizacje to m.in. Eko- orkiestra, Eko-sawanna oraz Eko-akwarium, które cieszyły się ogromnym uznaniem odwiedzających. Tym razem projekt wyglądał nieco inaczej, dzieci wzięły udział w konkursie, gdzie miały wykonać elementy wyposażenia placu zabaw, a to wszystko z pozyskanych wcześniej wtórnych materiałów oraz odpadów. Wykonane prace zostały umiejscowione w holu głównym GOKU tworząc piękną makietę ekologicznego placu zabaw w wersji mini. Łącznie wpłynęło 11 prac, spośród których wyłoniono trzech zwycięzców. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy natomiast otrzymali nagrody oraz dyplomy wzięcia udziału w projekcie. Komisja konkursowa brała pod uwagę różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność oraz wkład pracy uczestników. Dnia 23 czerwca br. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przez panią dyrektor GOK Małgorzatę Gniewczyńską. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w projekcie serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Dziękujemy CZG-12 za długotrwałą współpracę oraz wsparcie. Projekt ekologicznego placu zabaw można podziwiać w holu głównym GOK do końca wakacji, zapraszamy.