Turniej Siatkówki Parkowej im. Czesława Jermanowskiego

W minioną sobotę w Stańsku, po trzech latach przerwy odbył się XI Turniej Piłki Parkowej im. Cz. Jermanowskiego. o Puchar Dyrektora GOK. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Stańsk Lubuski, Agrafka Chartów, Omega Rzepin, Błękitni Trześniów oraz Ciepły Żubr. Otwarcie Turnieju rozpoczęło się hymnem Louisa Armstronga oraz przemową Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzaty Gniewczyńskiej. Przy otwarciu była również obecna rodzina Cz. Jermanowskiego.
Pomimo niesprzyjającej aury wszystkie drużyny zacięcie walczyły o zwycięstwo. 🥳💪
Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce- Stańsk lubuski
II miejsce- Agrafka Chartów
III miejsce- Omega Rzepin
IV miejsce- Błękitni Trześniów
V miejsce- Ciepły Żubr
Dziękujemy wszystkim drużynom za zdrową rywalizację oraz świetną zabawę.🤩
Po rozegranych meczach na wszystkich uczestników czekały gorące posiłki w postaci grilla, ciepłego bigosu oraz punktu gastronomicznego, zorganizowanego przez mieszkańców miejscowości Stańk. Nie zabrakło również słodkich smakołyków oraz lanego piwa. Na najmłodszych zaś czekał zamek dmuchany, zabawy na placu zabaw, kolorowe tatuaże oraz malowanie twarzy.
Ogromne podziękowania za wspaniałą organizację oraz niesamowite zaangażowanie dla Sołtysa wsi Stańsk Krzysztofa Bodzioch oraz mieszkańców.👏
Zapraszamy do fotorelacji.🧐