Turniej Siatkówki Parkowej im. Czesława Jermanowskiego

Cóż to był za Turniej…….!!!🏐
prawie siedem godzin trwały zmagania siatkarskie podczas 12 edycji memoriałowego Turnieju Siatkówki Parkowej im. Czesława Jermanowskiego w Stańsku, do którego stanęło aż osiem drużyn.
Lejący się żar z nieba nie przeszkadzał zawodnikom jak również mieszkańcom, którzy licznie przybyli na Turniej, połączony z Festynem podczas, którego można było przejechać się bryczką, obejrzeć pokaz strażaków, podziwiać odrestaurowane ciągniki i auta, skorzystać z dmuchańców, postrzelać na strzelnicy oraz zjeść smacznie. Wszystkim towarzyszył wyśmienity humor i dobra zabawa…., więc działo się działo!!
Uroczystego otwarcia dokonała Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska . Nad merytoryką organizacji Turnieju czuwał Pan Amadeusz Zygmański, którego wspierał sędzia główny Pan Mieczysław Chełpa, a ceremoniał nagradzania urzeczywistnili Sekretarz Gminy Pani Anna Kwiek-Judycka, Sołtys Stańska Pan Krzysztof Bodzioch i Siostra śp. Czesława Pani Renia Jermanowska, w tle oczywiście nie mogło zabraknąć ulubionego przez Czesława utworu „Piękny jest ten świat” Louisa Armstronga.🎼
Klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco:

I m-ce zajął zespół Omega Rzepin
II m-ce Błękitni Trześniów
III m-ce „Dziki” Kowalów
IV m-ce Imielno Stańsk
V m-ce Mieszańcy Stańsk
VI m-ce Agrafka Chartów
VII m-ce Browar Grzędy Szczecin
VIII m-ce Monsters Kostrzyn nad Odrą

Drużyny otrzymały medale, puchary i dyplomy, natomiast Pani Renia została uhonorowana przez Sołtysa słodką niespodzianką w kolorach i kształcie piłki siatkowej. 🏆🥇Trzeba przyznać, że Pan Krzysztof zaskoczył wszystkich kreatywnym pomysłem i zaangażowaniem w przygotowanie Festynu. Brawo!!!👏
Gratulujemy zwycięzcom poszczególnych ekip i dziękujemy z całego serca wszystkim zawodnikom za tak liczne przybycie. Jesteście Wielcy!!. 💪Dziękujemy również mieszkańcom Stańska i okolic za obecność, pamięć i wspomnienia o Czesławie, który nad wyraz ukochał sobie Stańsk, lokalną społeczność i oczywiście siatkówkę!!