„ Zawsze i wszędzie najlepsze niech będzie!!” Podziękowanie dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy….

16 czerwca br. na Stadionie Olimpijskim w Słubicach odbył się Jubileuszowy 250 turniej Piłkarskiego Lauru, na którym Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska odebrała podziękowanie za wieloletnią współpracę oraz promowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Otrzymała również pamiątkę Jubileuszowego 250 Turnieju w ramach Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur. Gratulujemy wszystkim zespołom, które wzięły udział w Jubileuszowym Turnieju. Trenerom i rodzicom ogromnego zaangażowania i pracy, a organizatorom przygotowania wspaniałego widowiska piłkarskiego!!
Na kolejny z wielu turniejów w ramach Piłkarskiego Lauru zapraszamy do Górzycy dn. 24 sierpnia 2024r. godz.10:00 Kompleks Sportowo – Rehabilitacyjny im. Edwarda Czernika.